Ty pravé hodinky pro každého


Přihlášení zákazníka e-shopu

Přihlásit se

Obchodní a dodací podmínky

Objednávání zboží

Objednávky na jednotlivé zboží se realizují prostřednictvím nákupního košíku. Zboží je možné také objednávat na telefonním čísle: 605 880 326, nebo e-mailem: .

Kolik zaplatíte za přepravné?

• balík na dobírku - poštovné a balné 99,- Kč vč. DPH.
• platba předem převodem - poštovné a balné 60,- Kč vč. DPH.
• ZDARMA - pokud si objednáte zboží nad 1000,- Kč poštovné a balné je zdarma.

Doporučení: pokud nechcete platit poštovné a neobjednali jste si nad 1000,- Kč, domluvte se se svýma známýma a udělejte společnou objednávku z našeho e-obchodu a ušetříte za poštovné!

Způsob platby

Vážený zákazníku, za zboží objednané na našem internetovém obchodě můžete platit dvěma způsoby:

1. Dobírkou: při objednávce na dobírku platíte poštovnímu doručovateli, při předávání zásilky.

2. Převodem: jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky a do zprávy pro příjemce zadejte Vaše jméno! Jakmile nám částka bude doručena na účet číslo 43-8968510287/0100 (ČR) nebo 2879508858/0200 (SK), objednané zboží Vám bude ihned odesláno na Vaši adresu.

Dodání zboží

Prostřednictvím ČESKÉ POŠTY do 2 – 4 pracovních dnů.

Záruka a reklamace

Na zboží poskytujeme dvouletou záruku od doby převzetí zboží. Záruka se uplatňuje jen s originálním dokladem o koupi zboží.

V případě, že vám objednané zboží nevyhovuje, můžete nám ho do 14 dnů poslat zpět a vybrat si jiné zboží v téže ceně. Pod podmínkou, že zboží bude kompletní, nepoškozené a zabalené v původním obalu. Zároveň uvedete číslo objednávky, svoje jméno a adresu. Přiložíte originální doklad o koupi a zašlete nám zboží zpět.